امتیاز این آیتم
  • 0.00 / 5 5
(0 votes)

ترمینال فونیکسPTR

 ترمینال های فونیکسی Terminal Blockابزاری هستند برای متصل کردن سیمهای مربوط به مدار که بنا به طراحی مدار شکل و اندازه ومشخصات فنی مختلف دارند. ترمینال ها وسیله ها و ابزارهایی هستند که به ما کمک میکنند سیم های برق را با نظم و ایمنی بیشتری در کارهای خود استفاده کنیم. نکته ای که در ترمینالهای حائز اهمیت است فاصله بین خانه یای پین های ازیکدیگر است که بنا به نیاز مدار در استانداردهای تعیین شده مهندسی تولید و مصرف میشود.  ترمینال فونیکس دارای پایه هایی است که به راحتی در سوراخ های برد الکترونیکی فرو می رود. در قسمت بالایی ترمینال فونیکس سوراخ هایی است که مخصوص اتصال سیم می باشد. با پیچاندن پیچ های بالای ترمینال فونیکس این سوراخ ها باز شده و با بستن پیچ ها , سیم ها محکم در جای خود می مانند. (برای دیدن محصولات بیشترکلیک کنید)

Pin Header

یک پین هدر (که اغلب به صورت اختصاری PH یا به صورت ساده هدر) یک نوع اتصال دهنده الکتریکی است.
هدرهای پین به دلیل سادگی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند. هدرها اغلب به صورت نوارهای طولانی (به طور معمول ۴۰ یا ۵۰ پین برای نسخه های ردیف دوگانه) فروخته می شوند که به راحتی می توانید تعداد مناسب پین ها را جدا کنید. (برای دیدن محصولات بیشترکلیک کنید)

انواع پین هدر

پین هدر مادگی صاف، پین هدر نری، پین هدر مادگی،  پین هدر نظامی ، پین هدرها به دودسته  نری و مادگی تقسیم مشوند که نری کاربردش بیشتر است. (برای دیدن محصولات بیشترکلیک کنید)

امتیاز این آیتم
  • 0.00 / 5 5
(0 votes)

پست قبلی کنتاکتور
پست بعدی Wire lug(وایرشو)

دیدگاهتان را بنویسید